Dowiedz się o nas więcej

Kraina Zabaw i Rozwoju WYSPA UŚMIECHU  mieści się przy ul. Rogalskiego 8 w Warszawie (Gocław). Prowadzona jest przez firmę EduHit Danuta Lembowicz z siedzibą przy ul. Perkuna 56 lok. 33 w Warszawie.

 

Doskonały system edukacji, absolutne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach. To są wartości kultywowane w firmie EduHit Danuta Lembowicz. 

 

Od placówek przedszkolnych wymagane jest by rozwijały się z każdym dniem, lecz zbyt często koncentrują się one albo na stworzeniu środowiska, w którym dzieci będą czerpały radość z przeżywania dzieciństwa i rozwijały się naturalnie, lub są zmuszane do skupienia się jedynie na umysłowym rozwoju dzieci w celu osiągnięcia jak najwyższych punktacji podczas testów w późniejszym życiu.

 

EduHit Danuta Lembowicz jest inne. Kładziemy duży nacisk na aktywność fizyczną na dużych, otwartych przestrzeniach, a także korzystamy z szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjnych, posiadamy również niewielką bibliotekę oraz zajęcia z twórczości artystycznej i rzemiosła, aby uwolnić  pełen potencjał intelektualny i kreatywność Twojego dziecka.

 

Naszym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego dziecka i wykorzystanie w odpowiednim stosunku elementów edukacyjnych i rekreacji. 

Mieścimy się w pawilonie o powierzchni 140 m kw.